ПОШУК ТА ВИЯВЛЕННЯ ЗАКЛАДНИХ ПРИСТРОЇВ


тел. моб.:
(093)377-28-28
тел.факс.:
(044)227-03-95
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДП «Український центр «БЕЗПЕКА» здійснює повний комплекс робіт з виявлення та блокування витоку мовної та візуальної інформації через закладні пристрої («жучки») на об'єктах інформаційної діяльності.
закладний пристрій – потай встановлений на об’єкті інформаційної діяльності технічний засіб несанкціонованого зйому інформації, який створює загрозу її конфіденційності;
• закладні пристрої можуть бути різних конструкцій від найпростіших до дуже складних (таких, що мають дистанційне керування, систему активації голосом, прихований канал передачі, систему передавання сигналів у стислому вигляді короткими серіями).

Підприємство має необхідні засоби для здійснення інструментального дослідження каналів витоку інформації та гарантує створення комплексу технічного захисту інформації (КТЗІ) для інформації з обмеженим доступом;
Стаття 6 Закону про доступ до публічної інформації передбачає обмеження доступу до інформації, якщо вона має режим:
• конфіденційної інформації;
• таємної інформації;
• службової інформації.

Конфіденційна інформація - інформація, обмежений доступ до якої та порядок поширення визначено фізичною або юридичною особою (крім суб’єктів владних повноважень). До конфіденційної інформації відноситься також комерційна таємниця. Така інформація стосується суб’єктів приватного права.

Службова інформація - інформація органів державної влади та органів місцевого самоврядування до якої може відноситися:
• інформація, що міститься в документах суб’єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;
• інформація, зібрана в процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці. Така інформація стосується суб’єктів публічного права.

Таємна інформація - інформація, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. До таємної відноситься державна таємниця, а також адвокатська банківська, нотаріальна, лікарська таємниця, таємниця слідства, таємниця усиновлення та інші, передбачені законом, види таємниць.
Така інформація стосується суб’єктів і приватного і публічного права.
Хочете захистити свої комп'ютера і мережу від витоку інформації, перевірити рівень захищеності оброблюваної інформації? Звертайтеся до нас і Ви дізнаєтеся як це можна реалізувати за допомогою наших фахівців у сфері інформаційної та кібернетичної безпеки.

ДП «Український центр «БЕЗПЕКА» створено 16 вересня 1993 наказом міністра Мінмашпрому України на базі Українського науково-дослідного центру комп'ютерної безпеки при ВО «Завод Арсенал» і займається роботами пов'язаними із захистом інформації і розробкою захищених систем і web-ресурсів.