XXI міжнародна виставка «БЕЗПЕКА»

Створено: 27 жовтня 2015

XXI міжнародна виставка «БЕЗПЕКА»

Відбулася XXI международная выставка «БЕЗПЕКА», яка проходила 19-22 жовтня в Києві. Подія проходила за офіційної підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Галузеву підтримку заходу надали Українська федерація професіоналів безпеки (УФПБ), Українська федерація спеціалістів безпеки (УФСП), Українська федерація індустрії безпеки (УФІБ), Український союз пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ). «БЕЗПЕКА» по праву посідає місце ключової події року для індустрії безпеки України. Вже протягом двадцяти років виставка гостинно збирає ринок, наочно відображає стан та основні напрями його розвитку, сприяє формуванню політики в галузі, допомагає у вирішенні бізнес-завдань учасників і відвідувачів. Сьогодні, у непростий для України час, в умовах гострої необхідності припинення терористичних дій, протидії злочинним посяганням на територіальну цілісність і суверенітет нашої країни, виставка «БЕЗПЕКА» набуває особливого значення. Адже саме тут професіонали галузі зможуть дізнатися про світові розробки систем безпеки, перейняти досвід фахівців із впровадження інноваційних систем безпеки не лише в Україні, а й на світовому рівні.

«БЕЗПЕКА 2015» презентувала повний комплекс систем, засобів і послуг для забезпечення безпеки підприємства, офісу, дому та людини. Новітні розробки демонстрували 143 компанії-учасниці з України, Білорусі, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Туреччини — виробники і постачальники технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметру, захисту інформації. Відображаючи потреби державних силових структур, а також ринку недержавних охоронних послуг, «БЕЗПЕКА» цього року вперше представила спеціальну експозицію «Обмундирування та екіпірування».
Протягом усіх днів роботи виставки працювала відкрита експозиція «Автопарк екіпажів швидкого реагування». Найбільші охоронні компанії представили нові можливості та функціонал своїх патрульних екіпажів мобільних груп. Організатором експозиції виступила Українська федерація професіоналів безпеки. За двадцять років існування для вітчизняної галузі безпеки виставка «БЕЗПЕКА» стала своєрідною ринковою «точкою відліку». Презентації інновацій, консолідації компаній, вирішення глобальних і поточних галузевих питань, переговори із закордонними інвесторами та партнерами, зустрічі з клієнтами, святкування річниць — усе це приурочується до «БЕЗПЕКИ». І цьогорічна виставка не стала виключенням.
У рамках «БЕЗПЕКИ 2015» відбулась Галузева конференція з питань розвитку ринку безпеки України — спільний проект УФПБ, УСПТБ, УФІБ, УФСБ та ГО «Міжнародна Антитерористична Єдність». Представники органів державної влади, експерти, представники громадськості та бізнесу обговорювали шляхи розвитку ринку охоронних послуг, положення Закону України «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності», діяльність органів інспектування на ринку протипожежних послуг, регулювання взаємовідносин державних наглядових органів з підприємствами, що працюють у сфері будівництва тощо. Громадська організація «IT Альянс» провела конференцію «Технології безпеки 2015. Системи інформаційної безпеки», присвячену законодавчому регулюванню інформаційної безпеки, формуванню державної політики у сфері забезпечення інформаційної безпеки, презентації рішень з ІТ-безпеки для фінансового та корпоративного секторів. Українська федерація індустрії безпеки приурочила до «БЕЗПЕКИ 2015» з’їзд федерації.

 Прес-служба