У Держспецзв’язку нагородили кращих працівників Служби

Створено: 18 жовтня 2015

У Держспецзв’язку нагородили кращих працівників Служби

З нагоди Дня захисника України, а також професійного свята - Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбулося урочисте зібрання під час якого кращі працівники Служби були відзначені державними та іншими відомчими нагородами.
Зокрема, за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, медаллю “Захиснику Вітчизни” нагородили шістьох працівників Держспецзв’язку.
За особистий внесок у забезпечення розвитку сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, сумлінну працю, високий професіоналізм оголошено подяку чотирьом працівникам Служби від Прем’єр-міністра України.
За бездоганне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, а також високий професіоналізм Подяку від Голови Київської міської державної адміністрації отримали четверо працівників Служби.
Також наказом Голови Держспецзв’язку за визначні досягнення в організації службової діяльності при виконанні завдань, покладених на Держспецзв’язку, виявлені при цьому професіоналізм, ініціативу, наполегливість та з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України нагороджені нагрудним знаком “Відзнака Державної служби” - три особи, нагрудним знаком “За особливі заслуги” - також троє працівників, а ще трьом було достроково присвоєно чергові спеціальні звання. Крім того, відомчими заохочувальними відзнаками Держспецзв’язку та відзнаками Громадської організації ветеранів урядового зв’язку нагородили – 12 ветеранів урядового зв’язку Ще 71 співробітник нагороджено Почесною грамотою Держспецзв’язку, 68 - Подякою Держспецзв’язку.
Серед присутніх та гостей на урочистому заході були запрошені представники Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії України, МВД, Держприкордонслужби, Управління державної охорони України, Служби зовнішньої розвідки України, СБУ та Державної пенітенціарної служби України.

 Прес-служба Держспецзв’язку