Спортивний турнір BORTNICHI CUP

Створено: 01 січня 2016

Відбувся II відкритий турнір BORTNICHI CUP

Відбувся II відкритий турнір BORTNICHI CUP, який проходив 26 грудня в Києві. Подія проходила за офіційної підтримки Всеукраїнськиої організації пауєрліфтингу, СК "Victoria", ДП "Український центр "БЕЗПЕКА".

Висловлюємо подяку Заслуженому майстру спорту України по боксу и багатоборству, заслуженому тренеру Дємічєву Володимиру Євгенійовичу. Дякуємо Вам за щиру підтримку та популяризацію спорту в Україні, підготовку спортсменів для силових структур держави та посильний внесок в організацію змагань.

 Прес-служба

 

XXI міжнародна виставка «БЕЗПЕКА»

Створено: 27 жовтня 2015

XXI міжнародна виставка «БЕЗПЕКА»

Відбулася XXI международная выставка «БЕЗПЕКА», яка проходила 19-22 жовтня в Києві. Подія проходила за офіційної підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Галузеву підтримку заходу надали Українська федерація професіоналів безпеки (УФПБ), Українська федерація спеціалістів безпеки (УФСП), Українська федерація індустрії безпеки (УФІБ), Український союз пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ). «БЕЗПЕКА» по праву посідає місце ключової події року для індустрії безпеки України. Вже протягом двадцяти років виставка гостинно збирає ринок, наочно відображає стан та основні напрями його розвитку, сприяє формуванню політики в галузі, допомагає у вирішенні бізнес-завдань учасників і відвідувачів. Сьогодні, у непростий для України час, в умовах гострої необхідності припинення терористичних дій, протидії злочинним посяганням на територіальну цілісність і суверенітет нашої країни, виставка «БЕЗПЕКА» набуває особливого значення. Адже саме тут професіонали галузі зможуть дізнатися про світові розробки систем безпеки, перейняти досвід фахівців із впровадження інноваційних систем безпеки не лише в Україні, а й на світовому рівні.

«БЕЗПЕКА 2015» презентувала повний комплекс систем, засобів і послуг для забезпечення безпеки підприємства, офісу, дому та людини. Новітні розробки демонстрували 143 компанії-учасниці з України, Білорусі, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Туреччини — виробники і постачальники технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметру, захисту інформації. Відображаючи потреби державних силових структур, а також ринку недержавних охоронних послуг, «БЕЗПЕКА» цього року вперше представила спеціальну експозицію «Обмундирування та екіпірування».
Протягом усіх днів роботи виставки працювала відкрита експозиція «Автопарк екіпажів швидкого реагування». Найбільші охоронні компанії представили нові можливості та функціонал своїх патрульних екіпажів мобільних груп. Організатором експозиції виступила Українська федерація професіоналів безпеки. За двадцять років існування для вітчизняної галузі безпеки виставка «БЕЗПЕКА» стала своєрідною ринковою «точкою відліку». Презентації інновацій, консолідації компаній, вирішення глобальних і поточних галузевих питань, переговори із закордонними інвесторами та партнерами, зустрічі з клієнтами, святкування річниць — усе це приурочується до «БЕЗПЕКИ». І цьогорічна виставка не стала виключенням.
У рамках «БЕЗПЕКИ 2015» відбулась Галузева конференція з питань розвитку ринку безпеки України — спільний проект УФПБ, УСПТБ, УФІБ, УФСБ та ГО «Міжнародна Антитерористична Єдність». Представники органів державної влади, експерти, представники громадськості та бізнесу обговорювали шляхи розвитку ринку охоронних послуг, положення Закону України «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності», діяльність органів інспектування на ринку протипожежних послуг, регулювання взаємовідносин державних наглядових органів з підприємствами, що працюють у сфері будівництва тощо. Громадська організація «IT Альянс» провела конференцію «Технології безпеки 2015. Системи інформаційної безпеки», присвячену законодавчому регулюванню інформаційної безпеки, формуванню державної політики у сфері забезпечення інформаційної безпеки, презентації рішень з ІТ-безпеки для фінансового та корпоративного секторів. Українська федерація індустрії безпеки приурочила до «БЕЗПЕКИ 2015» з’їзд федерації.

 Прес-служба

 

У Держспецзв’язку нагородили кращих працівників Служби

Створено: 18 жовтня 2015

У Держспецзв’язку нагородили кращих працівників Служби

З нагоди Дня захисника України, а також професійного свята - Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, відбулося урочисте зібрання під час якого кращі працівники Служби були відзначені державними та іншими відомчими нагородами.
Зокрема, за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, медаллю “Захиснику Вітчизни” нагородили шістьох працівників Держспецзв’язку.
За особистий внесок у забезпечення розвитку сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, сумлінну працю, високий професіоналізм оголошено подяку чотирьом працівникам Служби від Прем’єр-міністра України.
За бездоганне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, а також високий професіоналізм Подяку від Голови Київської міської державної адміністрації отримали четверо працівників Служби.
Також наказом Голови Держспецзв’язку за визначні досягнення в організації службової діяльності при виконанні завдань, покладених на Держспецзв’язку, виявлені при цьому професіоналізм, ініціативу, наполегливість та з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України нагороджені нагрудним знаком “Відзнака Державної служби” - три особи, нагрудним знаком “За особливі заслуги” - також троє працівників, а ще трьом було достроково присвоєно чергові спеціальні звання. Крім того, відомчими заохочувальними відзнаками Держспецзв’язку та відзнаками Громадської організації ветеранів урядового зв’язку нагородили – 12 ветеранів урядового зв’язку Ще 71 співробітник нагороджено Почесною грамотою Держспецзв’язку, 68 - Подякою Держспецзв’язку.
Серед присутніх та гостей на урочистому заході були запрошені представники Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії України, МВД, Держприкордонслужби, Управління державної охорони України, Служби зовнішньої розвідки України, СБУ та Державної пенітенціарної служби України.

 Прес-служба Держспецзв’язку